ar ielūgumiem

Alūksnes Kultūras centrā,kur vietu ir pietiekami,notiks pasākumi ar ielūgumiem-Senioriem, Skolotājiem...Kādi tad ir atlases kritēriji uz šiem pasākumiem mazpilsētā?

apskaidrošu tevi

nu kritēriji varētu būt - jābūt vai nu senioram vai skolotājam, un pasākums domāts priekš senioriem vai skolotājiem!

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 12:18

ansis

Kur tad ielūgumu var saņemt-gan,gan???Ieeja ar ielūgumu,tātad bez tā ieeja līdz durvīm.Smalki!

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 12:42

nuuun

Kuri seniori būs tie izredzētie?? Kas to novērtēs?
Vai spicē - centra bildē būs, kā allaž Jautre????
Vai tiešām citi kuri nebāžas jebkurā caurumā, arī kādreiz nevar tik aicināti?

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 13:23

oi, jā!!!

A kur nu bez tās slotas?! Viņai viss jāredz un jādzird, lai var pa fikso aizskriet uz lielo māju nostučīt.

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 21:44

ansis

Kur tad ielūgumu var saņemt-gan,gan???Ieeja ar ielūgumu,tātad bez tā ieeja līdz durvīm.Smalki!

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 12:42

zinu

Katrā novada pagastā un Alūksnes pilsētā /nav tikai Kalncempjos/ ir savas pensionāru interešu grupas. Katrai no tām ir savs vadonis, kurš var vairāk pastāstīt, kā vari tikt uz pasākumu. Ja patiesi gribi būt šo svētku dalībnieks, tad uzmeklē savējos. Klāt nevienam netiek nests. Ja gribi kašķēties, tad šis portāls šo gandarījumu nedos.

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 19:51

esmu senjors,

bet tājās klaču grupās nesastāvu, jo riebjas. Ko tad? Sanāk, ka neesmu senjors un man tad nekas nepienākas, ja neeju ar visiem kopā paklačoties!
Čuhņa.

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 21:47

esmu senjors,

bet tājās klaču grupās nesastāvu, jo riebjas. Ko tad? Sanāk, ka neesmu senjors un man tad nekas nepienākas, ja neeju ar visiem kopā paklačoties!
Čuhņa.

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 21:47

esmu senjors

Atvainojos! Nejauši sanāca 2x, bet dubults neplīst.

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 21:48

sos

Neesmu vēl tādā vecumā, bet mana māte ies uz šo pasākumu. Dzirdēju, kad paši met, lai nav pie tukšiem galdiem jāsēž , bet tu jau visu gribi na haļavu. Tā kā migranti -dodiet man to un šito ,bet paši tik uzdzīvo un laupa . Un ja jau tev ar nevienu negribas runāt , tad ko Tu tur darīsi? Domāju ielūgumi ari ir tā kā ieejas karte , jo citādi būs Am,,,, as variants. Visu piegāna un cik var tik aiznes. Diez vai Tev pašam patiktu ja- būsi teiksim mājās audzējis tomātus , bet kāds cūka būs aiznesis visu tavu daudzu mēnešu darbu. Ej meklē draugus , sāc dzīvot , jo melnā diena pienāk negaidot un diemžēl tad būs par vēlu............

pirms 2 gadiem, 2015.09.25 09:00

to sos

Kāda Jums netīra mēle!

pirms 2 gadiem, 2015.09.28 17:26

ansis

gribu kašķēties jo esmu drusku passists...tā ka turpinam..

pirms 2 gadiem, 2015.09.24 20:31

??!!

Tā interešu grupa kur centrā Jautre ir nepatīkama..., cik tur ir pensionāru kas iegriežas? Nu ļooti maz, jo ir nepatīkami pat bildēs redzēt, kur nu vēl klātienē...
Lai nu paši savā grupiņā čupojas, paši sevi reklamē.
Aiziesim uz kādu koncertu, nopirksim biļetes, bet klaču grupa lai čupojas tālāk ...

pirms 2 gadiem, 2015.09.25 09:00

???

Mana māte ies....Mana ar varbūt ietu, bet nav tajā Jautres, Gitas pulciņā un kas viņai dos ielūgumu?
Nupat abās avīzēs minētās dāmas pa centra bildēm grozās...

pirms 2 gadiem, 2015.09.25 17:38

Janīna

Nesaprotu!!! Mūsu pagasts brauc uz šo pasākumu, bija jāpiesakās ar ierobežotu skaitu. Pasākumu rīko Ceļamilera kungs. Kāds sakars ar Alūksnes minētajām dāmām?

pirms 2 gadiem, 2015.09.25 20:51

???

Kam man jāpiesakās? Ceļmilleram? Nekur neesmu lasījusi ka varētu kaut kur pieteikties, laabi ka vismaz pagastos kāds kaut ko dzirdējis...

pirms 2 gadiem, 2015.09.26 10:28

vai1vai1

aluksnes novada ir organizacija 'novada pensionaru apvieniba ' --priekssedetajs celmillera kungs.tad ari si organizacija riko pasakumu 1.oktobri.

pirms 2 gadiem, 2015.09.26 17:08

???

kur tad var pieteikties ? Nepazīstu tādu Ceļmilleru un ja arī pazītu? Vai ir kādas pieņemšanas dienas, vai uz e-pastu???

pirms 2 gadiem, 2015.09.27 09:22

zane

Kauns ,ka pensionāri tā tiek pazemoti.Varēja būt tā-ja esi vesels šajā dienā,tad aizej un atpūties.Atkal sākas biedrības,partijas un izredzētie.Nu nevajag man to!!!

pirms 2 gadiem, 2015.09.27 10:02

andris

Un kā tu Zane domā? Es maksāšu izdevumus , bet tu tikai nāksi pie galda? Tiešām nokaunies, visi sametam un ejam , bet tev tikai visu pa velti...

pirms 2 gadiem, 2015.09.27 19:53

Uldis

Man ir milzīgs kauns, ka Zane mani tā pazemo, ka ne reizi neielūdz mani uz savām viesībām. Tur tikai iet biedrības,partijas un izredzētie. Gribēju piedalīties Zanes organizētajā esi vesels dienā, bet atkal neaicināja. NU NEVAJAG MAN TO, Zanīt.

pirms 2 gadiem, 2015.09.27 14:26

x

tad nevajag maldināt tautu un rakstīt pensionāru pasākums, rakstiet pensionāru biedrības, apvienības (vai kas jums tur ir) pasākums. Tas nav nekāds pensionāru pasākums!

pirms 2 gadiem, 2015.09.28 07:06

2x

Tam galvenajam pašam nav saprašanas, kas viņam jādara. Pilnīgi nav skaidrs, kam tāds galvenais???

pirms 2 gadiem, 2015.09.28 16:53

nuuu

ā Vau! Zinošais Uldis liek saprast ka ies tikai zināmi, lūgti pensionāri un par to arī tas jautājums - kur ir tāda vieta kur nosaka to kurš drīkstēs tur piedalīties...
Pretīgi to salīdzināt ar kādi individuālu pasākumu, šeit ir jautājums - KAD pienāks tā reize kad ierindas pensionārs arī varētu tikt kādā pasākumā.
Protams, centrā būs Jautre, Gita, kur nu bez tām, bet kā CITI var šad un tad tikt uzaicināti?
Avīzē bija lasāms ka Invalīdu biedrības 'centrs" bija izvadāts pa kabinetu kabinetiem, telpu telpām..viņiem paveicies, protams, arī jau dažiem, bet kā var tikt IERINDAS klusais pensionārs?
Prieks ka pagastos ir iespēja pieteikties, tas nudien forši.

pirms 2 gadiem, 2015.09.28 09:55

vai1

vai nu jus esat mulkis vai ari izliekaties par mulki/ neesmu pensionars ,bet lasu vietejas avizes ka uz l
vai nu jus esat mulkis vai ari izliekaties par mulki.es neesmu pensionars bet lasu vieteja prese --uz lieldienu,ziemassvetku,sporta pasakumiem tiek aicinati visi pilsetas pensionari.atliek tikai sanemties un aiziet.vajag priecaties ka ir uznemigi cilveki kas riko pasakumus pilsetas pensionariem.vai jus kaut reizi esat piedalijies sajos pasakumos/varbut painteresejieties par siem pasakymiem1-tad spriediet -un katra pasakuma ir vaditajs un paligi kas to visu noorganize.

i
i

n

sa

pirms 2 gadiem, 2015.09.28 12:22

!!!

vai1
no tā pentera NEKO nesapratu - BET pašu galveno - kur var saņemt ielūgumu uz jebkuru no nosauktajiem pasākumiem?
Ko lai dara ja esi muļķis bet tomēr gribas tikt uz pašakumu?
Uzzinot ka organizē Ceļmillers jau nekas nemainās, ar viņa vārdu vien jau pasākumā nez vai ielaidīs?

pirms 2 gadiem, 2015.09.28 14:10

es jau arī to maksu varu dot

Tās biedrības ir tādas kungu izklaides, kur ne biedram nav brīv iet un piedalīties!? Kur ir tas uzaicinājums katram pilsētas pensionāram? Nav! Bet dome līdzekļus piešķir izklaidēm tikai organizācijai un tā tālāk pēc saviem ieskatiem! Kas ir tas galvenais?

pirms 2 gadiem, 2015.09.28 16:49

,,,

Šajā pasākumā galvenais ir Ceļamilera kungs, tā kā zvaniet viņam.

pirms 2 gadiem, 2015.09.28 20:41

??!!

Jā, bet kur var atrast tādu Ceļmillera kungu?
Par to jau arī runa kad beidzot zināms kas un kurš organizē to saiešanu....
Baigi riebīgi, pat lai tiktu uz kaut kādu pensionāru saietu, viss lielā miglā tīts..
Derētu caur avīzi kaut ko mēģināt "kustināt"??
Vai tas nav dujums - jāzvana kaut kādam kungam...brrr

pirms 2 gadiem, 2015.09.29 09:16

arī pensionāre

Es izklaidēties un atpūsties parasti dodos prom no Alūksnes, jo te ir viena vienīga zirnekļu miga, kuri viens otru tikai pazemo, piesmej un apklačo. Jāturas labi tālu no šitā posta.

pirms 2 gadiem, 2015.09.29 22:50

ko

Oho, Ceļmillers caur avīzi mūs sveica pensionāru dienā! Vēlēja dzīvesprieku, utt
Nu paldies, izrādās kā jā - pensionāru galvenā persona Alūksnē Ceļmillers..
Nez ar ko šis kungs , kā pensionāru galvenais pārstāvis, nodarbojas?
Cik var spriest, dala ielūgumus sev pietuvinātām personām uz šo pasākumu, bet ko vēl?

pirms 2 gadiem, 2015.09.30 09:31