Veģetatīvā distonija

Gribēju lai dalīties pieredzē ar šo nepatīkamo diagnozi.vai kāds Alūksnē cīnās ar šo slimību,it sevišķi pusaudži.pie kādiem speciālistiem esat griezušies un ar kādiem panākumiem.Paldies

Arturs

Ja nezini, ko runā, tad labāk paklusē...

pirms gada, 2016.10.01 14:00

pūcei

tu esi kukūūū...to var ļurināt tikai tāds, kas pats nev saskāries ar vd šausmām.

pirms gada, 2016.10.01 23:12

Kris

Varbūt par slimību to tiešām varētu nesaukt,jo nav zāļu,kas atvieglotu un uzlabotu dzīves kvalitāti. Bet cilvēkam kas nav saskāries ar to nesaprast cik ļoti distonija var apgrūtināt dzīvi.

pirms gada, 2016.10.01 11:04

ir

Antidepresanti atvieglo, ja ir galīgi slikti un nostāda uz kājām, lai būtu daudz maz normāli.

pirms gada, 2016.10.01 12:08

Selerija

vietējie ārsti jebkuru spēj iedzīt depresijā ,tād nu apmeklējam cītīgi.

pirms gada, 2016.10.01 13:27

Kris

To ka griezties pie mūsu ārstiem ar vd simptomiem ir bezcerīgi es piekritu. Esam apmeklējuši vairākus Rīgas psihiatrus un galā rodas iespaids,ka palīdzība ir vajadzīga pašiem. Un paldies Artūram par komentāru. Tas kas nav saskāries ar vd,nesaprot par ko runā. Es pieļauj domu ka var cilvēki nezināt,bet varbūt mazliet sapratnes netraucētu.

pirms gada, 2016.10.01 14:13

padoms

Atveriet caur Google veģetatīvā distonija, tur var atrast cilvēku saraksti un palasīties, varbūt var palīdzēt kāds dziednieks, jāpalasa

pirms gada, 2016.10.01 20:21

bijušais vd cietējs

Savulaik man bija uzbrukusi šī drausmīgā kaite. Nenovēlu nevienam to, kam es izgāju cauri. Galvenais, ka ārsti ir pilnīgi stulbi un bezspēcīgi šīs smagās slimības priekšā. Ja kāds saka, ka tas viss ir uz nervu pamata, tad teikšu, ka tās ir totālas muļķības. Nu kā var būt pulss 180 sitieni/ min uz nervu pamata?! Nevarēju ne pakustēties, ne gulēt, jo sirds dauzījās pat miegā. Man nevarēja pat kardiogrammu uztaisīt. Drīzāk visi orgānu darbības traucējumi notiek kautkādu hormonu vai ķīmijas nesabalansētības dēļ. Visas nervu zāles reizēm tikai vēl sliktāku padara sirgstošā stāvokli.
Tad pamazām sāku mainīt attieksmi pret sevi, pret apkārtējo vidi, pret līdzcilvēkiem, palīdzēt citiem, sāku vairāk kustēties (kaut gan tas sagādāja pamatīgas grūtības), mēģināju darīt darbiņus, kas deva gandarījumu un pamazāt tā liga atkāpās. Nu ir pagājuši daudzi gadi, ir nākušas klāt citas kaites, bet tās šausmas vairs nav atkārtojušās, PALDIES DIEVAM!!! Iesaku griezties pie dziedniekiem, iespējams, ka man tieši viņi palīdzēja.

pirms gada, 2016.10.01 23:11

pūce

Nekādas veģetatīvās distonijas nav.Šeit skaidri parādās ,kadi cilvēki ir muļķi un tic visam,ko viniem pasaka.Šī slimība ir glupu arstu un farmaceitisko kompāniju izgudrojums.

pirms gada, 2016.10.02 13:36

Kris

Paldies Pūcei par komentāru,bet tomēr gribētos uzzināt cilvēku viedokli,kas saskārušies ar vd. Ārsti ir glupi kā saka Pūce,jo nespēj palīdzēt cilvēkam kam regulāri sāp galva,ir augstumā sajūta,karst rokas,sirds sitas kā traka un rodas baiļu sajūta. Vēl ir dažādi simptomi,bet visi iespējamie izmeklējumi parāda,ka cilvēks ir fiziski vesels. Un farmācijas kompānijām no cilvēka,kuram ir vd,nav nekāda labuma,jo zāļu,kas reāli palīdz nav.

pirms gada, 2016.10.03 09:16

pūce

Tavi nosauktie simptomi ir veselai plejādei dazādu citu slimibu.Pirms strīdeties,vai ir tāds vd vai nav,vajag nedaudz palasīt ari zinatniskos rakstus,ne tikai visur pieejamo literaturu.

pirms gada, 2016.10.05 21:18

gribulis

Gribētos te dzirdēt kāda ārsta viedokli par veģetatīvo distoniju.

pirms gada, 2016.10.03 20:21

Master

Liels paldies mūsu dakterei Greivulei, kura palīdzēja tikt galā ar šo briesmoni, ar kuru mocījos ap 5 gadiem, miru katru dienu, bet tomēr paliku dzīvs. Grūtības var būt ar zāļu piemeklēšanu katram indivīdam, ne vienmēr izdodas no pirmās reizes, man, piemēram, palīdz Arketis, bet pusgadu dzēru Elicea un nepalīdzēja.

pirms gada, 2016.10.03 21:35

Kris

Master! Kas ir arketis un elicea? Cik noprotu zāles,bet kādam nolūkam domātas?

pirms gada, 2016.10.04 05:31

zinošais

antidepresanti.

pirms gada, 2016.10.04 21:15

doks to Kris

Vai veģetatīvā distonija Jums ir tik smagā formā, ka pareizrakstība vairs nav jāievēro? Komati, lielie burti teikuma sākumā, pareizas pieturzīmes teikuma beigās. Tev, slimnieciņ, uzšaut vienreiz un skolas solā paturēt ilgāk vajadzētu, tad arī visas kaites pazudīs. Vai arī tādas nemeklēsi!

pirms gada, 2016.10.04 10:19

dokam

Ka tik pašam kautkas nepiemetas, tad neņirgāsies par cilvēkiem!

pirms gada, 2016.10.04 21:16

Kris

Paldies doks! Tik oriģinālas uzslavas ir uzmanības vērtas!

pirms gada, 2016.10.04 11:52

Jap

Slimoju,ik pa laikam VD liek par sevi manit. Tas sajutas ir tadas ka mirsti....to nesapratis tas kas nav to piedzivojis. Puce ir reala lose, priecajies, ka pasai si kaite nav.
Palidz aktiva slodze...izlikt kartigi adrenalinu,lai nekrajas....palidz ari nedaudz alko.....
Zales tiku lietojis...ja ir pasam parlieciba,ka palidzes....tad ari zales palidz..
Pareizi cilvis raksta,ka jamaina attieksme pret visu,tas ir Tava kermena protests,pret ilgstosu stesu,pardzivojumiem utt.....
Atveselosanas nav iespejama,bet sadzivot ar to visu var iemacities.....un tas ar laiku parstas Tevi traucet

pirms gada, 2016.10.04 21:58

bijusī

pūce tiešām losene riktīga...ka tik pašai nepiemetas....
Fiziskās aktivitātes tiešām palīdz, bet tikai tad, kad tās iespējams veikt, kad vēl neesi nonācis līdz gultas līmenim. Bet viss jādara ar mēru, arī fiziskā slodze jāsabalansē un pie tam fiziskajam darbam jābū tādam, kas patīk, ko dari ar baudu un redzi sava darba augļus. Man palīdzēja arī adīšana, tamborēšana daudzēādā ziņā tā lika vismaz aizmirst par nepatīkamajām sajūtām. No VD var tikt vaļā, ja paveicas.

pirms gada, 2016.10.05 20:17

pūce

Ja tu nevari atrast ārstu,kurš tev var noteikt slimibas celoni,tad tev tiesam ir vd.

pirms gada, 2016.10.05 21:20