VALDĪBAS PATIESĀ SEJA

Jūlija Krūmiņa paziņojumu TOP 17. Ko tādu nebūsiet lasījuši!

avots: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/233033/julija-krumina-pazinojumu-top-17-ko-tadu-nebusiet-lasijusi&news_p=7

@citāts

Citāts no J.Krūmiņa intervijām:
"Kad Inguna beidza strādāt Valsts kontrolē, viņai teicu: „Nāc pie manis strādāt, nāc komandā, es tev maksāšu 5000 latu lielu algu. Viņa teica: „Nē, Jūlij, es iešu politikā. Es astoņus gadus redzēju, kā tiek izsaimniekota valsts nauda, kā pazūd miljardi. Dienvidu tiltā atradu 200 miljonus, kur nauda ir nozagta, 60 miljonus no tiem ar visiem uzvārdiem, ar visām firmām iesniedzu prokuratūrā. Un nekādas virzības. „Parex bankas” miljards. Es iešu, es zinu, kā sakārtot valsti. Es gribu palīdzēt Latvijai.” Es viņai sacīju – esmu bagāts cilvēks, gribu, lai mani mazbērni atgriežas no Austrālijas, – un solīju palīdzēt.”

pirms gada, 2016.10.11 17:06

@citāts

„Varu uz roku pirkstiem saskaitīt reizes, kad maksāju politisko lietu dēļ. Pirmā reize bija 1988. vai 1989. gadā, kad divreiz ziedoju Jānim Jurkānam un Dainim Īvānam, jo viņiem vajadzēja braukt uz Helsinkiem taisīt plakātus Tautas frontei. Tad iedevu viņiem pa trim vai pieciem tūkstošiem rubļu. Otrreiz 90. gadu sākumā mēs ar Ivaru Strautiņu abi sametāmies pa vairākiem simtiem rubļu un izpirkām pustirgu, no kā savārīja zupu barikāžu dalībniekiem.
Tad „Latvijas ceļam” ieskaitīju kādus 10 vai 20 tūkstošus. Pēc tam ieskaitīju Repšem, kurš pie manis uz mājām divas reizes brauca un lūdza: „Jūlij, nu ieskaiti mums naudu, ieskaiti.” Pierunāja, un ieskaitīju 25 tūkstošus. Tad viņš atskrēja vēl pēc divām dienām un teica: „Pietrūkst. Ieskaiti vēl 25 tūkstošus, lai man nebūtu jāzog un jākorumpējas, lai varu strādāt valsts labā.” Ieskaitīju. Un tad vēl iedevu naudu, lai Iveta Grigule tiek Eiroparlamentā.”

pirms gada, 2016.10.11 17:09

@citāts

s uzskatu, ka lielākā valsts nelaime šo 25 gadu laikā bija tas, ka organizējās divi noziedzīgie grupējumi, kuri nebija ne bandīti, ne reketieri, bet gan mūsu pašu bāleliņi, kuri kļuva par valsts likumīgajiem zagļiem un izveidoja šos divus noziedzīgos grupējumus, kuri vēl šodien vēl valda Latvijā. Andra un Aivara saplūšana beidzās ar valsts pārvaldīšanu. Šo nodaļu es nebūtu rakstījis, bet tieši šo divu noziedzīgo grupējumu dēļ es biju spiests pārdot savus uzņēmumus un emigrēt uz divarpus gadiem uz Austrāliju. Andra noziedzīgais grupējums veidojās Valmierā, bet Aivara noziedzīgais grupējums - Ventspilī," rakstot Krūmiņš.

pirms gada, 2016.10.11 17:15

@citāts

" Vēl viena epizode. Es nevaru iedomāties, ka vilkam dotu sargāt aitas. Bet tieši tā notika, E. ielika par finanšu ministru, kur viņam pakļautībā bija gan finanšu policija, gan muita. Bez šaubām E. ir tikai asiņains ķēdes suns savam saimniekam, un šīs pāris epizodes ir tikai no manas puses, bet ir daudz citu momentu, piemēram, "airBaltic" lieta, digitālā lieta un virkne uzņēmumu par kuriem nemaz negribu runāt, jo pilna prese par to ir bijusi. Vai gadījums, kas saistīts ar VID ēku. Es sarunājos ar izmeklētājiem un cietušajiem, kad pēc būtības arī izkristalizējās kaut kāda loģiska aina: cilvēks nopirka ap 35 ha zemes par vairāk nekā 300 000 dolāru un pārdeva krievu miljardierim. Lietā figurēja 500 000 kukulis, ko Janita nodeva Pēterim Strancim un Vilnim Štramam, kuri savukārt atdeva Edmundam. Dalījums sekojošs: Strancim - 25 000 USD, Štramam - 25 000 USD, Edmundam - 45 000 USD un Janitam - 5000 USD, pārējie 400 000 USD - Andrim. Kad KNAB arestēja Janitu, Štramu un Stranci, tad Janita visu izstāstīja. Pie Edmunda pat bija kratīšana un seifā atrada 45 000 USD it kā par pārdoto traktoru, kura viņam nekad nav bijis. Viņš ātri uzrakstīju atlūgumu un nozuda no ienesīgā amata. Viņš reāli varēja atrasties cietumā, bet diemžēl cietumā atkal tika tikai mazās zivteles. Tāds ir Andra rokraksts - podstavitj kādi citu mazāku zivteli, lai viņš un viņa cilvēki paliktu savos amatos," rakstot Krūmiņš.

pirms gada, 2016.10.11 17:16

@citāts

"Šodien neviens no tiesībsargājošās institūcijām neķersies viņam (A.Lembergam) klāt, jo visas šīs iestādes ir vēlētas. Maizīša gadījums to ir pierādījis, un gan jau arī Ērikam Kalnmeieram ir vēlēšanās būt pārvēlētam. Visi publiski aptaujātie atzina, ka balsos par Maizīti, bet kaut kā faktā tas neparādījās. Tas viss tikai parāda, kāda tā Saeima ir, skaļi saka, ka balsos par vienu, bet čemodāns ar naudu no Aivara situāciju atrisina viņam labvēlīgā gultnē," esot vēstīts memuāros, "tad, kad notika balsojums par Saeimas atlaišanu, jo tautai bija pieriebusies šo trīs A darbošanās, kur viss bija vienos vārtos - viņu makos, Zatlers nebija tik gatavs kā savā laikā Kārlis Ulmanis, kuram bija komanda, kura spēja pārņemt vadību. Droši vien nebija ne laika, ne zināšanu, kas ļāva redzēt Latvijas perspektīvas. Un tiešām trīs A bija pietiekami daudz naudas un kā astoņkājim bija visi taustekļi ielaisti iekšā visos procesos un institūcijās."

"Lembergam katrā politiskajā partijā ir savi aģenti, jo viņš saprata, ka nevajag sponsorēt partijas, bet gan konkrētus politiķus. Saskaņā viņam ir sens draugs Urbanovičs Jānis, ar kuru vēl es cīnījos Uzbekistānā par kokvilnu, un paldies Ulmanim un Krištopanam, ka kokvilnu vinnēju es, nevis Ventspils. Tāpat tikai sakarā ar Ventspils Naftas privatizāciju, pateicoties Lembergam par premjerministru kļuva Gundars Krasts, kura uzdevums bija parakstīt pēdējos privatizācijas dokumentu, un pēc tam kā vienreizlietojamo prezervatīvu viņu izmeta ārā," atminoties Krūmiņš.

pirms gada, 2016.10.11 17:18

@citāts

" Cik ilgi šie divi cilvēki valdīs Latvijā? Nezinu. Es neesmu pilnvarots viņus tiesāt, bet viņi ir tie, kas izmanto savus ielikteņus varas koridoros, ko sauc par ierēdņiem, kas dara visu, lai viņiem izpatiktu, veicināja ne pārāk veselīgu biznesa vidi uzņēmējiem. Pateicoties viņiem, visi mani projekti no 2000. līdz 2008.gadam tika pieklājīgi atteikti, un man, kurš bija ar mieru attīstīt uzņēmējdarbību un radīt darbavietas, nekas cits neatlika kā pārdot un aizbraukt. Es zinu vēl uzņēmējus, kuri tika pazemoti un kuri nevarēja attīstīt savu biznesu, bet, lai varētu attīstītu savu biznesu, viņiem bija jāšķiras no 30-60% savu uzņēmumu kapitāldaļu. Cik ilgi tas turpināsies?!" esot teikts topošajos Krūmiņa memuāros.

pirms gada, 2016.10.11 17:19

lll

Krūmiņš tas pareizais ,atļaušos pasmīnēt ,nerunājot par daļēju kremļa projektu No sirds Latvijai,ko vada sudraba.

pirms gada, 2016.10.11 18:27

@citāts

Saeimas deputāti otru algu saņēma no Ventspils.

Lielāku skaidrību par Ventspils stipendiātiem un Saeimas tikumiem viesis uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš. Viņaprāt, Saeima bijusi pieradināta pie otrās algas, ko deputāti saņēmuši no Ventspils.

Papildus samaksa tikusi saņemta regulāri. Šī alga bijusi kādas piecas reizes lielāka nekā deputātu pastāvīgā alga. Tika pieņemti lēmumi, ko vajadzēja vienam vai otram grupējumam, tā intervijā žurnālam «Ir» atklājis miljonārs Jūlijs Krūmiņš, piebilstot: «60% Saeimas deputātu negaidīja algu, bet kad Aivars ar čemodāniem atvedīs naudu» .

Krūmiņš atzīst, ka pats ir bijis pastnieka lomā. Lūk, stāsts par vienu epizodi: «Man Ventspilī iedeva naudu - 70 tūkstošus, lai es 50 tūkstošus atdodu (Normundam) Lakučam... Lembergs pats naudu neveda, tik zemu viņš nenolaidās.... bija tāds grāmatvedis Laimonis Junkers, kurš bija visu šo operāciju grāmatvedis...”.

Runājot par mūsdienām, Krūmiņš atzīst, ka ir vēl sliktāk. Tagad trīs grupējumi tikai dalot, ko var sadalīt. Liela nauda tagad aizejot «otkatos». Visā pasaulē zog, bet normāli ir 5-10%, nevis kā tagad pie mums - 70-80%...

pirms gada, 2016.10.12 18:41