Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Humors ir tik nav kas Satīra

SIA “Alūksnes nami” parādnieku varžaudzētavas “politiskā kurkulīša” stāsts

Es vēl maziņš, bet dūša man ir liela!
Piedzimu mazā, aukstā peļķītē. Bet tad notika lielais brīnums – SIA “Alūksnes nami”, kā kārtīgs apsaimniekotājs, mani iecēla lielajā dīķī.
Skatos un priecājos – mums iet ļoti labi, dzīvsvara pieaugums, saskaņā ar līgumu, sastāda 0,25% dienā.
Mums – Torņa ielā 15 piereģistrētajiem, jau ir pāris vērā ņemami eksemplāri. Es arī drīz tāds būšu!!! Tikai, kaut kur sirsniņā, rodas bažas – vai tiksim pienācīgi realizēti? Vecās vardes ir tā noēdušās, ka viņām vienalga, bet es gribētu zināt savu likteni.
1.Vai mūs rīs dzīvus – kā austeres? Ir gan rīkles! Vai neaizrīsies? Man no tā rīstīšanās procesa metas nelabi!
2. Ja mūs lietos franču gaumē – būtu labi. Tur mūs griež ap galvu kā karuselī – lai zaudējam samaņu un tad jau vienalga - kājas nost un cauri ir! Bet vai viņi zina, ka no milža plaukstas lieluma vardes , paliek pāri tikai tāda 3 pirkstu kombinācija. Laikam uzsvars tiek likts uz daudzumu!
Man vēl jāaug un, kā sava novada patriotam, jānes peļņa, vai vismaz, jārotā dīķa īpašnieka kooperatīvā pasākuma galds.

Ar cieņu,
Jūsu kurkulītis

alma1717

Kurkulīša stāsta turpinājums.
Daudzi grib zināt kā man iet pa to parādnieku dīķi. Es varu teikt - lieliski! No 174 eiro esmu sasniedzis 204 eiro dzīvsvaru. Piedodiet, saimnieks citas mērvienības nepielieto. Un pati galvenā vēsts – šomēnes mūsu dīķī iegāza veselu spaini ar varžu ikriem (saskaņā ar rēķinu – 2673 eiro vērtībā). Es no prieka gandrīz samaņu zaudēju, man pat astīte nokrita. Tagad es viņu vidū būšu vecākais, jo lielās vardes pat acis nepabolīja. Katru rītu apskatos, kad tad actiņas parādīsies. Kad izšķilsies, būs jautri – iesim ķekatās, varbūt Salavecis nāks.
Saimnieks sen nav redzēts. Varbūt tāpat kā izmeklētāja – aizgājis atvaļinājumā, varbūt apslimis? Es jau domāju ka tikai valdības veči, no tiesas būšanām bēgdami, liekas gultā un izliekas par beigtiem. Ak, taisnības labad, man jāatzīstas, ka šī doma pašam iešāvās prātā, kad saimnieks uz mani paskatījās ar baltu aci. Es viņam toreiz tik gribēju teikt, ka rēķinā ieviesusies kļūda.
Pēc maniem dokumentiem dzīvokļa platība ir 46,4m2, bet rēķinā par apkuri 48,5 m2 (laikam apkurina vienu balkonu). Dzīvokļa domājamā (kā man patīk šis termins !) daļa gan ir drusku sarāvusies, bet tam tak viņa ir domājamā. Tad man dūša drusku sašļuka – ja nu par mutes palaišanu deportē no dīķa? Jā, bet ar to domājamo daļu ir interesanti. Pagrabstāvs ir – pagrabu nav. Tur saimnieks ierīkojis baseinu un katru gadu decembrī maina trupas (šis termins nāk no kantora). Nu laikam tāds kā avārijas dīķis. Nu feins puika tas mūsu saimnieks , par visu padomājis!
Jūsu kurkulītis – nu jau vardulēns!
P.S. Atradu! Dzīvokļa dāvinājuma līgumā platība jau ir 48,5 m2 .Skaists iesaiņojums bijis!

pirms gada, 2017.02.08 12:56

alma1717

Esiet sveicināti, draugi!
Es jau nerakstītu, bet tās lielās vardes sper man ar kāju – lai taču beidzot kaut ko darot. Redz , šām salstot un vēja gaudas pa mājas caurumiem neļaujot gulēt. Man gan tās skan kā eņģeļu bazūnes – drīz Advente nāks!
Tādam rupjam spiedienam pakļaujoties, lūdzu ziedojiet mūsu kontā:
LV 96UNLA0050019750651 Mērķis – Torņa ielai 15 , aktīvāk. Kad naudiņas pietiks, aizpūtīsim tos caurumus kaut ar putām (to vajadzēs daudz).
Jā, nepastāstīju, ka tas varžu dīķa puisis, kura dzīvoklī notika sprādziens, esot aizlaidies uz Vāciju. Nu es saprotu ko nozīmē – kontuzēts. Kas vainas bija mūsu stabilajā anarhijā? Taisnīguma labad ir jāatzīst, ka neviens cits nebija tik tuvu dzīvības briesmām. Tomēr, kur skatījās dakteri, tādu pusārstētu izlaida, nedeva laiku attapties. Tad viņš tagad būtu Francijā, kur mūs mīl un novērtē.
Ziniet, ja valdība neliks mieru Alūksnes slimnīcai, drīz mēs visi tādi būsim. Kas kontuzēts – uz ārzemēm, vietējie bomžu rindās, izredzētie pansionātos. Valdībai tādi patīk – viņi labi izskatās uz šī necilā fona. Pansionāts – ai, tur gan ir jauki! – nav jādomā ne par dzīvsvara pieaugumu, ne par cauro jumtu uz galvas, sienas arī virsū negāžas. Maksa gan kā jau 5 zvaigžņu hotelī, eh, bet gan jau valdība un mūsu deputāti visas vietas jau aizsituši.
Drīz smaržos piparkūkas un kamēr mums Alūksnē slimnīca vēl ir – priecāsimies!
Jūsu vardulēns

pirms gada, 2017.02.08 12:59