VASARAS DARBS SKOLĒNIEM!

Vai Jūs zināt, kur skolēni varēs strādā pa vasaru Alūksne? Internetā meklējot atradu rakstu, ka Alūksnes dome par šādu iespēju vēl nav domājusi.
Iesakiet, kur strādāt skolēniem? zinu , ka daudzi grib strādāt.
p.s. Caur nodarbinātības dienestu kko darīt ir bezjēdzīgi, piesakies februārī, saka , ka piezvanīs un tā visu vasaru paliec bešā.!
Palīdzies! Paldies!

1,5

Domājams, bezcers... Ielas pilnas ar simtlatniekiem, visiem pat darīt nav ko, slauka viens aiz otra jau saslaucīto, a tu vēl gribi skolniekus nodarbināt...

pirms 7 gadiem, 2010.05.30 19:59

alfa

Pareizāk būtu rakstīt "Vasaras darbs IZREDZēTAJIEM", jo ja kāds no vecākiem nestrādā iestādē, kur var nodarbināt bērnus, tad ir bezcerīgi meklēt bērnam darbu, Man Maximā tā arī pateica , mums pietiek darbinieku bērnu, kas grib strādāt, citiem nav vietas.

pirms 7 gadiem, 2010.05.30 23:15

es ;]

kādu darbu jūs piedāvājat? kur , kādā uzņēmumā?

pirms 7 gadiem, 2010.05.31 13:10

intucis

labāk pasakat kādi ir Jūsu kontakti. Gribētājs sazināsies!

pirms 7 gadiem, 2010.05.31 14:39

una

Esmu ienteresēta jūsu piedāvātajai vakancei!
Ja Jūs man spējat piedāvāt darbu, tad, lūdzu, sūtiet informāciju uz manu e-pastu: unauna5@inbox.lv
Gaidīšu!Paldies!

pirms 7 gadiem, 2010.05.31 21:37

zigis 123

Paldies visiem kas izrādija interesi, bet strādnieciņš jau atradās(biju ielicis sludinājumu citā vietā).
Toties kamēr tiku meklējis uzdūros uz visai interesantu, sekojošu fenomenu. Cilvēki zvana un prasa - kāda organizācija vai firma? Cik maksās un kas precīzi būs jādara un citas muļķības.
Redziet- lieta sanāk tāda, ka es neesmu neviena no augstāk minētajiem, bet palīdzību, par ko esmu gatava maksāt, vienalga man vajag. Darbs ir pie datora, bet 3 vārdos, kas tieši jādara pastāstīt nemāku, bet varu pateikt ka nav saistīts at tradicionālajām baneru klikšķināšanām un citiem bezsakariem.
Veicu pētniecisku darbu savām vajadzībām, tādēļ vajadzētu vismaz nedēļu, lai iepazīstinātu ar visu.
Tātad īsumā stāsts par to, ka var gadīties, piemēram, ka man vajag kartupeļu dārzu ravēt, pie mājas palīdzēt appļaut un palīdzēt māju paremontēt un vēl 100 citi darbii ar ko jaunieti nodarbināt. Ko man visus pa telefonu saukt!?Jo ja nē, es neizklausos nopietni! Bet viesiem tikai ogaņizacijas un fīrmas. Laikam veca palieku, bet gadus 20 lietas notika vienkāršāk.
Tagad Degpunta un līdzīgo saskalotām smadzenēm ikvienā tikai to slikto redzam. Laikam jau tas ar apdomu-mūs savā starpā sarīdīt.Tā ka pirms sākat savam tīnim meklēt darbu, padomājiet vai jūsu prasības nav pārlieku komplicētas. Visos potenciālajos darba devējos kas nav maxima , rūpe, spodra vai sazin kas saskata krāpniekus, izmantotājus utt. Cilvēki tač vien esam ,pie tam nabadzīgākie Europā, bet nu pirksti ta kā pa gaisu vēzējas, kad strādāt jāsāk...

pirms 7 gadiem, 2010.05.31 22:58

,

Un ka uz so gara darbu raugas "sabiedribas spogulis?"

pirms 6 gadiem, 2011.02.03 14:40

Pēteris

Vajadzētu sētu pārkrāsot. Darbiņš kādai dienai, ja rokas klausītu, atrastos arī citi darbiņi sētā

pirms 6 gadiem, 2011.02.07 16:19

šmurguļiem

Cilvēkiem ēst nau ko! Te ***d izdomā kaut kādiem šmurguļiem darbu uz paplātes pienest! Dotiet taču darbu tādiem cilvēkiem kuriem tiešām vajag palīdzību nevis pārtikušiem šmurguļiem. Citām ģimenēm pat ēst nav ko. Pieredzējuši cilvēki rindā gaida pēc darba, a te ***d šmurguļiem darbu dos, tā teikt pienesīs viņiem visu klāt. Lai atpūšās labāk vai palīdz vecākiem pa māju strādāt, "strādātāji" lielie ***d!!!

pirms 6 gadiem, 2011.02.07 21:50

Pēteris

Diez ko neizliekas ka vēlētos ņemt pindzeli rokā.

pirms 6 gadiem, 2011.02.08 16:28

nu, nu

Tie, kam tagad nav ko ēst un nav darba, tevis pieminētajā šmurguļu vecumā pirkstu nepakustināja un atpūtās, kā tev labpatīk sūtīt šodienas jauniešus, kuri meklē darbu! Untagad kad tev pašam nepienes darbu klāt, tad arī jāspļauj uguns uz visu pasauli, jo tādi kā tu paši nav spējīgi sameklēt nekādu darbu!

pirms 6 gadiem, 2011.02.08 17:03

KKK

Izskatās gan, ka pats esi viltus piedāvātājs.

pirms 6 gadiem, 2011.02.08 17:39

šmurguļiem

Pēc tavām domām tie cilvēki kas zaudējuši darbu ir muļķi un duraki?! Darbu nepienes klāt! Kur tad ir tavs darbs ka tik gudri esam? Parādiet! Vai jūs domājat ka netiek meklēts un ka dzīvē maz ir strādāts?!

pirms 6 gadiem, 2011.02.08 20:13