Pusaudži, uzturs

Sveicināti!
šodien sanāca tāda neformālās izglītības pasēdēšana un diskusija aizgāja par jaunatnes uzturu un to, kā viņi attiecas pret savu ķermeni. tas ko es šodien uzzinājum, esmu satriekts..

Jaunas meitenes, sākot ar 15, 16 gadiem speciāli badojas, lai būtu tievas un ''rij'' hormonālās tabletes, lai krūtis augtu lielākas..
esmu šokā, vecāki, kur Jūs skatieties.. Jūsu bērni sāk pamazām atvadīties no dzīves to pat neizdzīvojuši. Kam tā visa izrādīšanās??

arty

Ja tā arī ir, tad vecāki var nokontrolēt/ pamanīt tikai svara izmaiņas, nevis kādas ripas rij skuķi.
Kādi vecāki, tādi bērni - ja vecāki nerupējas par bērnu (nevelta uzmanību), tad ko tur brīnīties, ka tiem pašiem skuķiem un pārējiem nav sava galva, bet draudzenes vai drauga galva!!!

pirms 2 gadiem, 2015.10.22 12:48

Ko brīnieties?

Mūslaiku sievietes galvenā vērtība : jābūt kārotai PRECEi, par kuru kāds gatavs maksāt (kaut vai lētu naudu).
Būt pašpietiekamai, ar cieņu un stāju nav stilīgi, nav vērtīgi.

pirms 2 gadiem, 2015.10.22 14:22

čeburaška

Pēc kā gan Tu, cilvēk, spried? Nepiekrītu! Šis kategoriskais spriedums liek domāt par visām sievietēm? Ceru, ka sakarīgi domājoša būtne sapratīs, ka neprātīga rīcība ir bijusi un pastāvēs vienmēr. Katram laikam savas iespējas un netikumi. Tas, kādā sabiedrībā mēs dzīvosim nākotnē ir atkarīgs no tā, kā bērni tiek audzināti savās ģimenēs, kādas vērtības redz sev apkārt. Cilvēks, kurš var apgalvot par sievietes vērtībām tik muļķīgi, pats nav daudz neko redzējis un domā un runā zināmu "rāmju" ietvaros.

pirms 2 gadiem, 2015.10.22 14:56

jap

īstenībā katrs cilvēks ir prece....jo labāk mācēsi sevi pasniegt/pārdot - jo labāk dzīvosi nākotnē, tas ir ekonomikas pamatu pamats, piemēram cilvēks kuram pilnīgi ''viss'' ir pooo parasti tālāk pa zemu attalgotu darbu netiek, bet savukārt cilvēks kam ir svarīgas kādas lietas (izglītība, izskats, da jebkas kas aizrauj kautvai mūzika,sports utt) sevi pozicionē krietni augstāk un pieaugot sevi varēs labāk pārdot darba tirgū -un arī kautvai (izskatīga prostita pelnīs daudz vairāk kā nekota resna kūka...)

pirms 2 gadiem, 2015.10.22 15:19

smiekli

jā, augsta pašcieņa gribēt būt par koptu prostitūtu! labāk gan būt resnai, gudrai kūkai - labi izglītotai, labi pelnīt, izbraukāt pasauli, dzīvot interesantu dzīvi nekā puspasaules no***ai un jājamai kaziņai, kurai vecumā cita pat ko atcerēties nav kā bikšupriekšas..

pirms 2 gadiem, 2015.10.30 21:44

f

Nabaga Gena, kādas gan tevi problēmas nomoka. Gan jau paši zinās kā tikt galā ar problēmu

pirms 2 gadiem, 2015.10.22 20:50

Gena no Apes

Taisnība jau ir, bet šie jau jaunie cilvēki ir mūsu nākotne, Jaunās meitenes, tomēr pēc kāda laika būs jaunās māmiņas, ja būs..
Šis raksts ir radīts, lai cilvēki aizdomātos par šāda fakta iespējamību un saktu pievērst uzmanību saviem bērniem, kaimiņu bērniem un utt. Tā tomēr ir kāda sabiedrības daļa.
Es neuzskatu, ka tas ir normāli un ja nepievērsīsim uzmanību tagad šim jautājumam, tad ar laiku lielākā sabiedrības daļa būs tāda un kāda gan nākotne mūs gaida?
Nākošās paaudzes nebūs veselas, tās dzims ar dažādām kaitēm, jau tagad ir pietiekoši daudz šādu gadījumi, bet ticiet, būs vairāk..

pirms 2 gadiem, 2015.10.25 11:31

varianti daudz un dazādi

1) ka tik šo 15 gadnieču mammuki arī savulaik tāpat nebadojās, lai miņukos varētu iestīvēties un ciema spicajiem iepatiktos, tad ko no viņu bērniem citu gaidīt, paraugs tad kāds...
2) vecāki sen laimīgajās zemēs lasa sēnes galvas nepacēluši un tik sūta skanošo meitukiem, kas to arī tērē pēc saviem ieskatiem - visu veidu tabletēm un gumijas izstrādājumiem... :)

pirms 2 gadiem, 2015.10.22 23:05

f

Un kāda gan jums tur daļa? Ja nav ko darīt kā tik lauzīt galvu par svešām problēmām, palasiet grāmatu.

pirms 2 gadiem, 2015.10.24 07:54

Gena no Apes

Ja patīk grāmatas lasīt, tad varbūt izlasi kādu gudru grāmatu neviss skaistās pasakas ar laimīgām beigām!
Šī problēma, ja tā turpināsies, drīz būs visas sabiedrības problēma..

pirms 2 gadiem, 2015.10.25 11:33

:(

Nevajag jau meitenes, arī veselu rindu draudzeņu zinu, kurām jau ap 25 un vairāk, un joprojām dzīvo uz salātlapām un vistas (kas pats par sevi jau muļķīgi, jo viņas ir piedzītas ar augšanas hormoniem), un domā ka pareizi ēd, kas pats par sevi ir stulbi. pašas izkritušās kā kruelas , vieni kauli grab un pašām šķiet, ka skaistuma etalons. bet tad , kad visām būs bērni jādzemdē, viņas neviena nebūs spējīgas iznēsāt, vai arī dzims slimi kropļi :( (jau tagad lielākā daļa bērnu dzimst smagi slimi) :(((

pirms 2 gadiem, 2015.10.25 15:00

Gena no Apes

Vo!
Pareizi domājošs cilvēks...
Prieks, ka nenosodi šo tēmu un, ka saproti par ko iet runa! :)

pirms 2 gadiem, 2015.10.25 15:30

:(

es šo tēmu nenosodu, jo man reāli ir žēl savu draudzeņu, (ne jau tāpēc ka es būtu resna, vai kautkā tā, ka skauž utt, nē, es esmu normāla un normāli ēdu, un ar sportu nodarbojos, man vienkārši vielmaiņa laba :))) bet tas pārspīlētais tievums ir drausmīgs , šermuļi skrien, jau paskatoties uz viņu rokām, drausmīgi pirksti, tievi, gari, mezglaini, vēee. un par krūt....m vispār pat neko neteikšu..... vienai mūžīgi sāp galva, otrai mazasinība, trešai bērniņš piedzima, ar spēcīgām kaulu deformācijām (pieņemu, ka no uztura trūkuma), un pats smieklīgākais, ka kad satiekamies, visas tēmas tikai un vienīgi par ēšanu, vienai kautkāds sporta skolotājs sastādījis plānu, vēl viena pēc Stokh.diētām tievē utt. Un katreiz uzsver, ka es ēdu nepareizi, ka ja neēdīšu pareizi, uzresnošu, tad kam es būšu tāda vajadzīga utt. varbūt pie vainas ir vīrieši, kuri saskatās tv un grib, lai mājās arī būtu tādi kaulu kambari?????? bet vīrieši, tad kad jūsu pēcnācēji būs slimi, ārstējami, operējami, tad vainīgs būs kas? tā ka sekojiet , arī savām sievām, lai viņas būtu normālas, spēcīgas un neieciklējušās uz salātiem un vistas :)))))

pirms 2 gadiem, 2015.10.25 17:57

kkkkk

muļķītes, kas pēc modes skatēs reklamētā tievuma dzenas un savu veselību zaudē. Pārbarotas un ļumīgas miesas protams ne pašam patīk, ne citiem. Toties omulīgi apaļumiņi īstajās vietās ir daudz veselīgāk un simpātiskāk

pirms 2 gadiem, 2015.10.26 10:25

:)

Anatolijs Danilāns: "Katram ir savs svars, ideāla svara nav!"

pirms 2 gadiem, 2015.10.26 14:32

greee

nu pilnīgas muļķības es zinu vismaz 3 ļoti kārnas un miniatūra auguma sievietes kuras ir dzemdējušas pat ļoti veselus bērnus nu jau tie ir 30+ gadīgi spēcīgi tēvaiņi ap 1.9m+ augumā ar svaru 90-100kg
tā ka gena no apes, un tuklīte :( .....go home...DDD

pirms 2 gadiem, 2015.10.26 15:15

Zet

tie bija citi gadi, tā kā ned...rs. tad bija produkti savādāki, piena produktus vairāk lietoja, cilvēki mazāk slimoja, vairāk kustējas utt, tā kā nevajag salīdzināt, ar to, kas bija pirms gadiem trīsdesmit.
un šīm vienkārši vielmaiņa laba un pareiza. gēni labi :D
tēma pašreiz ir par mākslīgi nodzītajām, man ar no šīm vēmiens nāk, tāpēc joprojām nevēlos nopietnas attiecības. gribu atrast normālu domājošu ēdošu sievieti. Alexa nāc pie manis par sievu :DDDD

pirms 2 gadiem, 2015.10.27 11:20

to greee

jau tas vārds'- kārna - vien skan atbaidoši... bezpupaina, ar kaulainu priekšu, gurniem ... baigi skaisti!

pirms 2 gadiem, 2015.10.30 21:47

gree

un nedaudz par evulūcijas teorēmu
jebkuras sugas eksistences pamats ZEMAPZĪŅĀ IEPROGRAMMĒTS ir radīt labākus, spēcīgākus pēcnācējus, tas iespējams mātītēm izvēloties un pārojoties ar spēcīgākajiem (cilvēkiem mūsdienais vairs ne obligāti fiziski) tēviņiem, bet ir viens bet - ne katrai mātītei ir iespēja tādu dabūt jo tēviņi savukārt izvēlas mātītes kuraspašas ir pievilcīgas,... mūsdienās šis pievilcīgums ir ieprogrammēts tā kā augstāk aprakstīts (tievas ideāli vēl ar lieliem tits) un tieši šīm mātītēm (jā jā tām kuras badojas) tad arī ir lielāka iespēja dabūt kvalitatīvāku pēcnācēju radītāju...

pirms 2 gadiem, 2015.10.26 15:28

muļķības

man nepatīk tās kaulainās

pirms 2 gadiem, 2015.10.30 21:49

f

Klausiet Genu, viņš atrisinās šo problēmu, viņš zin kā jāizskatās un kas jāēd.

pirms 2 gadiem, 2015.10.26 18:07

Fredis

Lohs esi? nevari bazarā iebraukt?

pirms 2 gadiem, 2015.10.29 17:09

Nu bet

Mode un steriotipi sabiedrībā prasa upurus. Es kā vājš cilvēks nespēju pretoties.

pirms 2 gadiem, 2015.10.27 11:57

OMOM

Problēma atrisinātos (vai vismaz samazinātos tāds bezpriģels) ja vispirms "dārgie" vecāki kas savas atvasītes audzina kā pasaule eņģeļus sāktu uzpasēt ko viņi dara skolās. Vainīgi pie tā ka meitene tiek dzīta kompleksos, sāk badoties, rij tabletes jo kāds sīks vai sīki izlutināti uje**ni atļaujas teikt saviem skolas biedriem visu kas ienāk prātā un nostādīt no zila gaisa kaut kādus standartus un parametrus.... ja mazie apcēlēji aizvērtu savas pākstis un nemētātos ar vārdiem par izskatu - augums, drēbes nedod dievs nebūs abibas vai naiki..... Tur sākas milzu problēma, ka tā daļa kurai kaut kā nav tiek morāli izvarota un tad arī sākas šitie mēsli, ka bērns iedzīts morālenē tik tālu, ka darīs jebko lai tikai viņu uzskatītu par līdzvērtīgu tiem bļāvējiem, lai tikai lieku reizi netiktu apvainots un aiztikts. Ja puišeļi "ir malači" aizskarot meitenes par to sievišķīgo izskatu tad tieši pusaugu meitenes, kas izsitušās kā klases princeses, ir vēl lielāki sātani, jo tad arī piebiedz ar saviem "ieteikumiem" kā izskatīties skaistai. Šitādu shēmu esmu jau atskatījusies skolās.... pats vēl dabūjis no tādiem tipiem, tik smadzenes vēl strādājušas nepakļauties tādiem monstriem. Tā kā vecāki beidziet zīst ar pupu jūsu [usaugu bērnu un skatieties ar ko nodarbojas viņi ārpus jūsu mīļuma un augstprātības ligzdiņas!!!!

pirms 2 gadiem, 2015.12.17 19:24