Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ZĪLNIECES ALŪKSNĒ!

Mīļie, alūksnieši, varbūt kāds no Jums zin Alūksnē labu zīlnieci vai astrologu! Lūdzu viedokļi un ieteikumi!
Ar cieņu, interesents no Alūksnes!

sandra2905

Tautai zināšanai - ar kārtīm ir tāda lieta , ka tās jau nerisina problēmas , bet tikai konstatē faktus - jā piem. jums būs iespēja šogad apprecēties , bet nevar jau sēdēt mājās un gaidīt princi baltā zirgā iejoņojot pagalmā. un tā ir visās lietās . es jau diezgan ilgi lieku kārtis gan parastās gan taro , bet nenodarbojos ar muldēšanu - vienkārši nolasu cilvēkam ko saka kārtis par viņu un tālāk domā pats ko darīt vai nedarīt.
Ja grib problēmas risinājumu tad jau jāmeklē astrologi un ekstrasensi nevis kāršu licēji

pirms gada, 2016.11.04 10:37

arvuks

jaa vina dzivo netaalu no vecas maximas,loti laba ,pats neesu bijis bet pzinas saka ka perfekti n daudz vina ari neprasa.....

pirms 5 gadiem, 2012.10.29 18:36

#

Tiešām Noras tante ir feina,neatceros vai baigi pareizi pareģoja nākotni,bet kā cilvēks palīdzēja sakārtot domas.

pirms 5 gadiem, 2012.10.29 18:54

...

Kā ar Noras tanti var sazināties? Viņa ar pozitīvām lietām vairāk nodarbojas?

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 11:15

?

varbūt apkārtējos rajonos ar zināma kāda vieda sieva?

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 11:51

etr5y

Ja man vajag es eju uz Domi. Izziles visu ko vajag. It seviski vizijas

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 12:49

..

jā, tās jau mūsu globālās vīzijas,,,,,,,....
Nupat jau ies vaļā vēl brašāk, gribas tak tikt atkal tos beņķos....naudiņu maksā, paplātīties var... - deputāts tak, utttt
Kanceleja jau pats par sevi, augstāk par visiem..NESLIKTA dzīve..

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 14:23

godīgā

Kam Tev vajag ? Kadam nodarit launu, atnemt viru? Atceries , viss naks atpakal dubulta. .....Noras tante ir loti jauka, labestiga, ja velies vnk uzzinat nakotni, bet ar sliktam lietam labak nesmerejies.

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 16:28

retsere

laba esot arii bulcinpaardeveeja superneto...hehe

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 16:53

...

..nemaz negribētos iet pie cilvēka, kas ar sliktām lietām strādā. Piekrītu, ka sliktais dubultā nāk atpakaļ. Tomēr gribētos zināt kā pie viņas var tikt?

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 17:13

godīgā

zinu, ka dzivo aiz Maximas, pa tacinu ejot, bet nav ne jausmas ka pieteikties, Varbut iet uzreiz, klauvet pie durvim.

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 17:38

...

Paldies! Ja viņa tiešām ir labsirdīga un pozitīva, tad var aiziet parunāt..

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 17:41

zinātāja

Jā, Noras tante ir patiešām labestīga un reizē ir kā psihologs ar savu dāsnumu mierīgo balsi viņa sakārto domas un gribas arī pašam
pēc tam darīt labu. Viņa ir ļoti pozitīva.

pirms 5 gadiem, 2012.10.30 21:20

Dzelme

Daudzus gadus atpakaļ, biju aizgājusi pie šīs tantes. Man bija smags periods, biju bez darba, biju šķīrusies no vīra, ar mazu bērnu, tāda melnā svītra bija dzīvē iestājusies. Praktiski gribējās cilpu pie griestiem, un viss... bet padomāju, ka man ir bērns, kas notiks ar viņu, utt. Draudzene man izstāstīja, lai aizeju pie tantes. Aizgāju, protams, asaras bira, neko izstāstīt nevarēju, viņa arī neprasīja, salika kārtis, un sāka stāstīt, ļoti mierinošā balsī. Pastāstīja, par vienu vīrieti, kurš mani ļoti mīl, viņš gan bija precējies, tāpēc visus viņa mēģinājumus, stingri atraidīju, bet tante man teica, ka tāpat viņš ar sievu kopā nepaliks, (kā pēctam arī noskaidrojās, tad sieva viņam tiešām, bija ļoti melns cilvēks, dvēselē un darbos), protams, es tikai noklausījos, bet pie sevis nodomāju, ka nu nekad ar precētu vīrieti. Viņa man pastāstīja, ka dabūšu darbu tad un tad, satikšu vīrieti tā un šitā, praktiski izstāstīja, gan nākotni, gan pagātni (arī tādas lietas personīgas, ko zinu tikai es). No viņas gāju prom, sirdī bija ielijis tāds miers, ka īpaši par nesatrauca, kas un kā, biju nomierinājusies un uz dzīvi paskatījos citām acīm. Praktiski tad kad viņa teica, tad man pēkšņi piedāvāja darbu, satiku vīrieti, to pašu precēto, tagad esam laimīgi kopā jau precējušies vairākus gadus, un audzinam kopīgu meitiņu. Nekad neesmu atzinusi dzīvē tādas lietas kā staigāšanu pie tantēm, utt, bet laikam dzīvē uznāk kāds periods, kad vajadzīgs cilvēka skats no malas, kas spēj kautkāda veidā sakārtot tavu dzīvi, vismaz ar padomiem, un sirsnīgu attieksmi. Paldies viņai.

pirms 5 gadiem, 2012.10.31 09:40

Straume

Jā, jā, bijušajām sievām jau vienmēr tās melnās dvēseles... Tavs bijušais par tevi kā bijušo arī noteikti saka, ka esi nu ļoti melns cilvēks. Un tantes arī saka tāpat. Par pārējo neiebilstu, bet tā iepriekšējo melnošanas gan riebjas. Un tikai tu tā baltā!

pirms 5 gadiem, 2012.11.01 09:57

pakavina

Es varu pateikt naakotni, pagaatni, tagadni. Bet, tas cilveeks, kas lien otra dziivee, visu energiju uznem uz sevi, peec tam gruuti dziivot.

pirms 5 gadiem, 2012.11.01 10:27