mūsdienu sievietes

vai mūsdienu sievietes ...vispār ir spējīgas pateikti vienkārši "JĀ"?
Bez klīrēšanās,
Bez kaut kādiem noteikumiem,
Bez saistību pieprasījumiem,
Bez godprātības pierādījumiem,
Bez svecēm, rozēm un šampānieša,
Bez ilglaicīgiem aplidojumiem.
Bez, bez, bez.... un tā tālāk un tā joprojām....

als

ir... bet tikai attiecīgi mūsdienīgam vīrietim, pēc tava rakstītā var spriest ka tu tāds nēesi...DDD

pirms 2 gadiem, 2015.09.26 11:22

es

Normālam var, bet ne tādam kā tev. Mazvērtības komplekss moka?

pirms 2 gadiem, 2015.09.26 15:24

sieviete

Aigariņš laikam grib tā- viņš iet pa ielu, ierauga sieviet un pa taisno uz gultu vai krūmiem. Tajā sarakstā vēl vajadzēja- Bez vārdiem....
Rezumē: A. ir losis, kas pat nesaprot, kādu nejēdzību ir uzdrukājis.

pirms 2 gadiem, 2015.09.27 09:56

Alexa

vai mūsdienu vīrieši ...vispār ir spējīgi uz kautko?
Uz romantiku,
Uz uzmanības apliecinājumiem,
Kādreiz ziedus , konfektes uzdāvināt sievietei,
Vai viņi mūsu laikos vispār kautko prot?
Vai viņus interesē tikai vienreiz nodr...ties un viss... un turpināt sēdēt savā interneta pasaulē :)
Nu ja interesē tikai tas, tad šādiem nolūkiem mums ir pērkamās dāmās:
Bez klīrēšanās,
Bez kaut kādiem noteikumiem,
Bez saistību pieprasījumiem,
Bez godprātības pierādījumiem,
Bez svecēm, rozēm un šampānieša,
Bez ilglaicīgiem aplidojumiem.
:D

pirms 2 gadiem, 2015.09.27 13:47

Oskars

mūsdienu sievietēm naudu vajag..neko citu,kāda tur romantika

pirms 2 gadiem, 2015.09.28 22:12

Anita

Protams, ka vajag naudu! Un Tev kā vecim ir jāspēj nodrošināt sava sieviete, savādāk Tu neesi ne plika graša vērts.

pirms 2 gadiem, 2015.09.29 08:59

kola

itkā par naudu nevarētu nopirkt romantiku???
par naudu var nopirkt praktiski visu, ieskaitot mīlestību un veselību....

pirms 2 gadiem, 2015.09.30 11:00

Hmm

Kur tad palikusi vienlīdzība?! Paskat, kā Anitiņa grib naudu! Tātad galvenais ir nauda? Tad tu vari nopirkt no sievietes visu! Romantiku, mīlestību, utt. Uzdāvini dārgu dāvanu-uzreiz labāks sekss! Ož pēc slēptas prostitūcijas!
Daudz labāk ir dzīvot vienam! Pelni un tērē pēc ieskatiem. Sagribās, nopērc sievieti vienai reizei! Daudz lētāk sanāk!!!

pirms 2 gadiem, 2015.09.30 12:50

Oskaram, Hmm un citiem lūzeriem

tipiska neveiksminieku nostāja- sievietēm vajagot tikai naudu. Vīrietim ir pienākums nodrošināt savu ģimeni. Tie džeki, kas to spēj, nevaimanā par to un nevaino sievietes naudas kārē. Viņiem ir prieks, ka spēj apgādāt savas sievietes.
Jā, mums vajag naudu, lai nopirktu ģimenei pārtiku, lai laistu bērnus skolā, lai apģērbtos. Mūsdienu večiem ir paveicies, jo arī sievietes pelna un slogs ir mazāks.

pirms 2 gadiem, 2015.09.30 16:07

Hmm

Neuzskatu sevi par lūzeri. Manā dzīvē viss ir pilnīgā kārtībā! Esmu vairākas atšuvis, kurām svarīga ir mana nauda! Starp citu, esmu ļoti veiksmīgs gan darbā, gan sabiedriskajā dzīvē! Man blakus nekad nebūs tāda sieviete : PROTAMS, KA VAJAG NAUDU!!! Neesmu pozicionējis tādu nostāju, ka ģimene nav jāuztur.

pirms 2 gadiem, 2015.09.30 21:12

to Hmm

Kāda sieviete Tev nekad nebūs blakus? --Esmu vairākas atšuvis, kurām svarīga ir mana nauda!--- Un kas tur slikts? Paskaidro!
Sieviešu vēlmi pēc nodrošinātas dzīves, tas ir ar vīrieti, kam ir nauda, vada pašsaglabāšanās instinkts, jo viņai svarīgi zināt, ka ar konkrēto vīrieti viņa varēs izaudzināt savus bērnus. Tas notiek zemapziņas līmenī. Un tās, kas ar Tevi vēlas tikai izklaidēties, nu, piedod, Tev jābūt naudai, ar ko izmaksāt sievietei un ko tur pārmest viņai?

pirms 2 gadiem, 2015.10.01 08:57

Hmm

Kāds pašsaglabāšanās instinkts?! Tie laiki sen ir garām, kad katras sievietes vēlēšanās bija iziet pie turīga vīra. Toreiz sievietes nestrādāja algotu darbu. Tagad mēģina visu kopā sagramstīt: strādāt, audzināt bērnus, vadīt saimniecību un kontrolēt vīra piķi! Vienu vārdu sakot, apsēsties uz visiem krēsliem vienlaicīgi! Rezultāts-neaudzināti bērni, izjukušas ģimenes utt!
Vēlreiz paskaidroju! Es neesmu pret ģimenes uzturēšanu. Cita lieta, ja mana sieva nestrādātu. Nekādu problēmu! Tik daudz nopelnu, lai uzturētu ģimeni, visu apmaksātu un iedotu naudu sievas vajadzībām. Nu tur visādām zeķbiksēm, paketēm, sminķiem...

pirms 2 gadiem, 2015.10.01 17:20

viedoklis

Ir sievietes ar lielo burtu un ir arī slampas, nu kā tas visos laikos bijis.....kas attiecas uz vīriešiem, pilnīgi tas pats.

pirms 2 gadiem, 2015.09.30 23:17

jana

vecis nevar būt slampa,nedzen zosis

pirms 2 gadiem, 2015.10.01 18:25

es

Aizmirsu piebilst, tā Annas padauza pasūta arī taksi, ja pats nevar pie viņas nokļūt, tā ka ar glanci.

pirms 2 gadiem, 2015.10.04 20:03

ivo

so,Some nice woman!

pirms 2 gadiem, 2015.10.05 08:39