Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

kas ir kopā ar mums?

Tēma ir ļoti nopietna .Varbūt dažam sevišķi jaunatnei tas liksies senili , bet runāt par to vajag. Kā jums tīk ka starp mums dzīvo un dažs ir vēl arī lielos amatos - bijušie čekas aģenti Latvijas tautas nodevēji . Esmu par to ka čekas saraksti tiek publiskoti . Lai šie Kangari paskatās tautai acīs un pasaka cik cilvēkiem viņu dēļ ir nācies ciest un smakt čekas cietumos, tikt sazāļotiem psihenēs u/t/t . Mans onkulis nomira jauns tikai tādēl ka viena maita no Alūksnes ( viņa vēl ir dzīva un tagad ir aktīva Latvijas patriote) NOZIŅOJA par viņu čekai un cietums salauza viņa veselību dabūja tuberkulozi .

es

naids vairo naidu-aizmirsti un dzivo talak.. sodis Dievs

pirms 2 gadiem, 2015.08.11 11:15

ita

Tādas kā viņa bija katrā darba kolektīvā. Tā ka Alūksnē ļoti daudziem būtu jāsadod pa muti, bet vai to vajag. Esdomāju ka nē. Pašas nomocīs sirsapziņa.

pirms 2 gadiem, 2015.08.11 12:21

Alexa

hi hi hi, šādiem cilvēkiem sirdsapziņas nav.

pirms 2 gadiem, 2015.08.11 14:56

Tā nu tas ir

Šitiem sirdapziņas nekad nav bijis un nebūs. Viņi arī šodien turpina rausties siltos krēslos. Pilna dome ar stukačiem.

pirms 2 gadiem, 2015.08.11 17:00

gery

pats sūtīgākais ka tie kas reiz bija Latvijas patrioti un PILNĪGI PRET PADUMJO SUJUZU, un tika nodoti čekas cietumos smadzeņu skalošanai utt,...... es nezinu ko un kā ar viņiem tur darija, bet tagad viņi ir kļuvuši par totāliem ''zombie'' - domāts rus patriotiem,man tādi ir pazīstami un ir arī rados , no publiskajām personām varētu nosaukt piemēram Imantu Kalniņu,...pastieties apkārt un gan jau arī jūsu rados draugos ir kāds kas bijis senāk LV patriots, bet tagd ir putinoss...

pirms 2 gadiem, 2015.08.11 17:32

Marta

Interesanti, ka diskusijas autore uzskata, ka jāpublisko šīs personas, bet pati nemin konkrēto personu - vārdu uzvārdu!
Kādam ir jābūt pirmajam, kas nosauc vārdus!
Uzskatu, ka jebkurš drīkst izteikties, bet tad fakti ir jāmin kā fakti, bet baumas- kā baumas.
Es netaisos nedz nosodīt, nedz kādam "bietē dot", jo varbūt man tas nav tik svarīgi, jo esmu jauna un neesmu piedzīvojusi šos notikumus, bet tā kā pilsēta ir maza, tad uzskatu, ka šādas lietas ir jāpublisko, jo īstenībā- dari ko darīdams- viss reiz nāk gaismā! + uzskatu, ka arī šiem cilvēkiem, kas ir bijuši "stučītāji" ir tiesības izteikties- nevar zināt, kādu iemeslu dēļ viņi tā ir rīkojušies....

pirms 2 gadiem, 2015.08.14 13:38