Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

IESAKIET ĢIMENES ĀRSTU!

Labdien! Vēlējos lūgt Jūsu palīdzību! Esmu atnākusi uz dzīvi Alūksnē,un līdz ar to ir pienācis laiks nomainīt savu ģimenes ārstu no savas pilsētas uz Alūksni. tad nu gribētu dzirdēt Jūsu viedokli un ieteikumu, kurš būtu labākais Jūsuprāt ģimenes ārsts,pie kura es varētu pieteikties? Varbūt ir kādi + vai -?

Lūgums personiski neaizskart nevienu.

v

Ej pie jebkura, katram savi plusi un minusi. Ja jau esi sieviete, tadf paskaties kurs no arstiem nemas ar sieviesu problemam.
Novelejums tev un parejiem -Neslimojiet un bus labi

pirms 6 gadiem, 2012.01.30 14:08

ar pateicību

Jauka un atsaucīga ir dr.Anita Šnikvalde. Visiem ir + un - bet kuram tad mums pašiem tādu nav? Man jau vairākus gadus daktere Šnikvalde ir ģimenes doka un bija arī nestanadartas situācijas bet šai dakaterei visa cieņa un gods no manas ģimenes.

pirms 6 gadiem, 2012.01.30 15:01

mums

Mūsu ģimenes dakters ir Žīgurs! Esam ļoti apmierināti.

pirms 6 gadiem, 2012.01.30 15:27

es pati

Ļoti apmierina dakteris Žīgurs, runā ar pacientu, izskaidro kaites, sūta uz izmeklēšanu u.tt.

pirms 6 gadiem, 2012.01.30 16:22

.

Man ļoti patīk daktere Žīgure. vienmēr laipna, smaidīga un nekad neatsaka palīdzību. Nosūtīs uz jebkuru izmeklēšanu un retu reizi esmu maksājusi niecīgas summas par vizītēm un izmeklējumiem:)
Lai vairāk tādu ģimenes ārstu!

pirms 6 gadiem, 2012.01.30 17:19

signe

Arī mūsu ģimenes ārsts ir dakters Žīgurs.Esam ļoti,ļoti apmierināti.

pirms 6 gadiem, 2012.01.30 18:41

?!?

Ir arī tādi ģimenes ārsti,kas vēzi ārstē ar antidepresantiem

pirms 6 gadiem, 2012.02.01 10:17

bruiser

Ģērmane
sūta pie visiem ārstiem kur tev vajag, nevis tēlo no sevis universālo ārstu un ārstē ar tabletēm...

pirms 6 gadiem, 2012.02.01 18:18

hvz!

un kaadas tad nestandarta situaacijas vinja aarsteee?

pirms 6 gadiem, 2012.02.01 18:22

Sanāca tā...

Man jau ir otrais ģimenes ārsts, pirmā bija Dr. Mininga. Kā daktere, ir ok, bet tas nebija normāli - ja man ir pieraksts 13.00, es tieku pie dakteres labākajā gadījumā 14.00, bet pa to starpu pie dakteres BEZ rindas pa blatam caur māsiņu ielīduši vēl 5 cilvēki. Pāris reizes arī aizrādīju, uz ko man māsiņa atbildēja - varbūt šiem cilvēkiem ļoti sāp! A ko tad es - aiz neko darīt tur eju???? Kā tur šobrīd tas notiek, nezinu, jau gadus 7 mana ģimenes ārste ir Dr. Muižniece, ir ok., lai gan ir arī šādi-tādi mīnusi...

pirms 6 gadiem, 2012.02.02 09:36

dalos pieredzē

Savulaik arī es biju pie dr. Miningas, bet tieši tā paša iemesla dēļ, kurš minēts iepriekšējā komentā dakteri nomainīju. Tagad esmu pie dr. Prindules, atsauksmes no manas puses tikai pozitīvas.

pirms 6 gadiem, 2012.02.02 13:01

Aivarsars

Visām dakterēm sveiciens SIEVIEŠU dienā!

pirms 6 gadiem, 2012.03.08 13:38

arī pacients

Nezinu kā Jums, bet man arī pie šīs dakteres ir jāgaida, kaut arī ir norunāta vizīte. Nekad nav bijis tā, ka tieku iekšā norunātajā laikā.
par pārējo sūdzēties nevar
ieteiktu uzgaidāmajā telpā pagriezt skaļāk radio, savādāk jāskatās virsū citiem pacientiem un jāklausās ko runā māsiņas aiz durvīm...

pirms 6 gadiem, 2012.03.08 16:40

okk

Man ļoti interesē,kā pie Muižnieces var piekļūt invalīdi un veci cilvēki,kas pa stāvajām trepēm nav spējīgi uzkāpt?!Pie Miningas tas pats!!!Vai tad nav noteikumu,kā ja'būt iekārtotām ārstu praksēm?

pirms 6 gadiem, 2012.03.08 16:44

Anniņa

Man riebjas dakteris Žīgurs iedomīgs, augstprātīgs,kā cilvēks galīga nulle.

pirms 6 gadiem, 2012.03.08 17:08

RŪĶIS

Bet poliklīnikā 2. stāvā arī invalīdi praktiski nevar tikt

pirms 6 gadiem, 2012.03.08 17:37

paciente

piekritu "ar pateicību". Ka daktere Šnikvalde ir labs gimenes arsts.Ļoti jauka,izpalidzīga.Par bērniem var zvanīt jebkura laikā kaut 2 00naktī

pirms 6 gadiem, 2012.03.08 19:25