Dermatologs?

Sveiki! Vēlētos aiziet pie dermatologa, cik saprotu, tad tas ir iespējams pie Bules A. Gribētu dzirdēt atsauksmies, kas ir bijuši tur. Gribētu pārbaudīt sejas ādu.. Vai ir iespējamas kādas procedūras un kādas ir maksas??!?

Loreta

Man šī arī ir aktuāla tēma. Pie Bules neesmu bijusi, bet biju pie dr. Ķīša, kurš braukā no Rīgas. Gaidītais rezultāts izpalika...

pirms 5 gadiem, 2012.01.03 15:17

Eleonora

Negribās aprunāt, vai aizvainot, bet diemžēl arī pie B. gaidītais rezultāts izpaliek. Jo ieciklējas uz to, ko sākumā ir izvirzījusi, un neatkāpjas ne par ko. Braucām uz Balviem, tur izsvēra dažādas versijas, kamēr atrada īsto. (nu tā vismaz ceram, jo pagaidām tpu tpu tpu, viss ir kārtībā)

pirms 5 gadiem, 2012.01.03 15:34

Loreta

Varbūt varat ieteikt vispār kādu labu dermatologu tieši sejas problēmām? Vienalga kur un cik maksā.

pirms 5 gadiem, 2012.01.03 15:40

mūžam atcerēšos

Man ar Buli pirms senāka laika bija nepatīkamas domstarpības. Ļoti nepatīkamas. Piešuva venērisko slimību. Kad brīnījos, jo nav nekādu simptomu, ieņirdza sejā un citādi pazemojoši izteicās. Pat, ja man būtu tāda veida slimība, ar kādām tiesībām ārsts var atļauties moralizēt?? Lūdzu, lai atkārto analīzes. To nedarīja. Braucu uz Rīgu uz Pērnavas ielu, lai pierādītu, ka esmu vesela, lērumu naudas izgrūdu, jo viss bija par maksu. Pēc tam ar stipriem papīriem gāju pie Lapiņas, kā pie poliklīnikas vadītājas, bet roka roku mazgā, ne viena, ne otra pat neatvainojās. Zāles arī bija nepareizi izrakstītas, to man Rīgā pateica, ka "zāļu deva kā zirgam". Labi, ka man ģimene neizjuka šajā sakarā, bet varēja būt visādi.

pirms 5 gadiem, 2012.01.03 16:08

luluu

ljoti laba daktere,iedziljinaas probleemaa,biezhi ir nacies apmeklet,jo ie alergjiska áda,ir pat bijis ,ka daktere pazvana un pajauta,ká júties.tikai labákás atsauksmes,gudra daktere.

pirms 5 gadiem, 2012.01.03 16:28

Ieva

Man nu gan labi tur nebija, jo daktere paņēma slimību grāmatu un salīdzināja to bildi ar mani pašu. Profesionāli

pirms 4 gadiem, 2013.11.29 11:41

Loreta

Var jau būt, ka velns nav tik melns kā to mālē, tāpēc varbūt jāpamēģina pašai.

pirms 5 gadiem, 2012.01.03 16:55

pensionāra vārdā

Ja iesit pie dr. Bules, tad naudiņu gan sagatavojiet precīzu, piecīti paņems acis nepamirkšķinot, aizbildinoties, ka nav ko izdot.Citi mediķi vismaz pieklājības pēc pajautā, vai čeku vajag, tur tāda jautājuma nebija. Pacients, juzdamies vainīgs, ka nav 3 ls, par tādu sīkumu kā kvīts vispār aizmirsa...

pirms 5 gadiem, 2012.01.03 17:39

jole

nu tas jau nu gan ir paarspiileets.tik bezkauníga vinja nav.vispár jau vizíte pie dakteres ir 10 lati bez nosútíjuma,tas par pirmo reizi,péc tam stipri mazak,citreiz vispár nemaz.Daktere ir ljoti pretimnakosha.

pirms 5 gadiem, 2012.01.03 22:46

pensionāra vārdā

Diemžēl gadījums ņemts "iz dzīves", un arī ģimenes ārsta nosūtījums bija.

pirms 5 gadiem, 2012.01.04 15:05

no pieredzes

Brīnišķīga daktere ir Balvos- Maksimova ! Brauc pieņemt arī uz Gulbeni. Visu kas jādara- izstāstīs un vēl uzrakstīs, lai neaizmirstas !

pirms 5 gadiem, 2012.01.05 19:42

Loreta

Kādas cenas dakterēm Gulbenē un Balvos. Vai vajag nosūtījumu?

pirms 5 gadiem, 2012.01.06 09:59

Daina

Vienreiz biju pie Dr. Ķīša pie mums Alūksnē, bet tā kā brauc uz mūsu pilsētu reti, tad pabeidzu ārstēties Rēzeknē. Vislabākos vārdus gribu veltīt šim dakterim. Te var sekot viņa izbraukumu grafikam: http://www.dermatologs.com/adas-slimibu-un-sts-centrs/dermatologs-pieraksts.html

pirms 4 gadiem, 2013.01.08 16:16

heeeeee

jole un luluu jau nemaz nav viens un tas pats cilvēks. :D

pirms 4 gadiem, 2013.01.08 22:46

...

pastāsri sīkāk, ko viņa darīja un kādas t;as zāles bija? Savādāk neticu. Izdomāts, lai spalvas paspodrinātu.

pirms 4 gadiem, 2013.08.06 21:21

Megijaa

Es biju pie Ķīša uz klīniku ( http://www.dermatologs.com ) diezgan ātri visas problēmas atrisinājām. Pa Buli nezinu īsti.

pirms 4 gadiem, 2013.11.29 10:48

rita.laizane12

Komentāri ir vecu vecie. Biju pie dakteres Anželikas Bules-Kairišas gan pati, gan vedu savu bērnu, apmierināta pilnīgi. Piemēram, Rēzeknē biju pie dakteres Bikaunieces, trūkst vārdu, ārsts izraksta mistiskas zālītes, smērītes, radās iespaids, ka pati nezina, ko dara. Pie dakteres Anželikas Bules-Kairišas atrisināju savas ādas problēmas divu konsultāciju laikā, pie citiem ārstiem atvalkājos pie pus gada.

pirms 2 mēnešiem, 2017.10.11 15:18